Serijalas jaunimui
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Straipsniai

Go down 
AutoriusPranešimas
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:16 am

dekim straipsnius
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:18 am

LTV rodys lietuvišką serialą „Neskubėk gyventi“ (1050)

Serialą „Neskubėk gyventi“ bus rodomas per Lietuvos televiziją.
lrytas.lt
2008-07-31 10:18
„Nekviestos meilės“ kūrybinė grupė pristato naują lietuvišką serialą „Neskubėk gyventi“, kurį transliuos Lietuvos televizija.

Pradėtas filmuoti rugpjūčio viduryje, serialas startuos jau šįmet rudenį. „Neskubėk gyventi“ pasakos apie amžinus kartų konfliktus ir jausmų dramas. Gyvenimiškos situacijos, kultūra, mokslas, meilė, draugystė – visa tai ekranuose bus rodoma jaunų žmonių akimis.

„Neskubėk gyventi“ serialą kurs profesionali televizijos filmų „Nekviesta meilė“ ir „Moterys meluoja geriau“ kūrėjų komanda kartu su prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu ir režisieriumi Alvydu Šlepiku.

„Neskubėk gyventi“ – kartu ir socialinis projektas, siekiantis suburti ne tik jaunas, bet ir vyresnes kartas. Rolando Skaisgirio nuomone, šis serialas kuriamas ir auditorijai, kuriai televizijoje skiriama mažiausiai dėmesio – vaikams ir jaunimui. „Neskubėk gyventi“ sieks atkreipti dėmesį į jaunimo problemas ir galimus jų sprendimus“, - teigia prodiuseris.

„Neskubėk gyventi“ – pirmasis interaktyvus lietuviškas serialas, prie jo kūrimo galės prisidėti ir Lietuvos televizijos žiūrovai. Jau pradėjus rodyti pirmąsias serijas, žiūrovai galės siųsti savo kurtus serialo scenarijus, geriausi ir įdomiausi bus panaudoti plėtojant „Neskubėk gyventi“ siužetines linijas.

Seriale vaidins žinomi teatro ir kino aktoriai bei Lietuvos žiūrovams pažįstami televizijos veidai. Kas jie, R.Skaisgirys kol kas neatskleidžia, nes visai aktorių komandai „Neskubėk gyventi“ kūrybinė grupė dar ieško naujų talentų.

„Mums reikalingi žavūs artistai − asmenybės, komandinės dvasios ir talento deriniai“, - sakė Rolandas Skaisgirys.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:19 am

Išskirtinis devintokės šansas - viena iš kelių tūkstančių. One.lt ir „Neskubėk gyventi” išrinko nugalėtoją. Penkiolikmetė vilnietė įveikė kelis tūkstančius konkurentų
„Neskubėk gyventi” ir one.lt rengta aktorių atranka baigėsi. Nugalėtoja tapo devintokė Gabrielė Lileikaitė iš Vilniaus.

„Buvo nerealu! Mane prikėlė skambutis, tad aš pyktėlėjau, kas taip anksti drįsta skambinti. Bet žinia buvo to verta. Išgirdus naujieną namie prasidėjo uraganas. Tikrai labai džiaugiausi”, - emocijų neslėpė nugalėtoja.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro užkulisiuose augusiai Gabrielei kartais atitekdavo vienas kitas nedidelis vaidmuo, tačiau prieš kameras mergina stos pirmą kartą savo gyvenime.

„Man vaidyba prasidėjo tada, kai gimiau. Juk jos būna visur - gyvenime, mokykloje, kartais ir prieš mamą, tėtį tenka pavaidinti”, - kalbėjo Gabrielė.

Penkiolikmetė mergina sakė, jog skambučio nesitikėjo, nes “Neskubėk gyventi” ir one.lt aktorių atrankos metu jaudinosi ir neišnaudojo visų savo galimybių.

Gabrielė daugiausiai laiko skiria draugams ir muzikai. Kadangi mama - operos solistė, o vyresnysis brolis - muzikantas, ir pati jaunoji aktorė jau yra baigusi muzikos mokyklą, fortepijono specialybę
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:21 am

Serialo „Neskubėk gyventi“ filmavime gali pradėti skaudėti galvą (17)
2008-09-26 13:26

Ugnė Karaliūnaitė | Alfa.lt

Jau netrukus LTV televizijos eteryje bus pradėtas rodyti naujas lietuviškas televizijos serialas „Neskubėk gyventi“. Nors serialo televizijos eteryje nematome, jau kurį laiką „Neskubėk gyventi“ aktoriai ir kūrėjai pluša, kad paruoštų intriguojančias istorijas apie jaunimo ir jų tėvų bėdas bei gyvenimo sunkumus.

Alfa.lt apsilankė naujo LTV kanalo serialo filmavimo aikštelėje.

Reklama
Paskutinės minutės iki filmavimo pradžios: mokyklos valytoja blizgina kabineto grindis, po pamokų filmuotis atskubėję paaugliai glaustosi kampuose su popieriaus lapais. Paskutinės akimirkos išnaudojamos tekstams pasikartoti.

Planuojama filmuoti sceną, kurioje vyksta devintokų – pagrindinių serialo herojų – pamoka. Prie pasiruošimo darbų prisideda ir jaunieji aktoriai, kūrybinei grupei padėdami stumdyti suolus.
Kiti sėdasi į vizažistės kėdę ir gražinasi prieš pirmąjį dublį. Treti spiečiasi aplink kompiuterį ir žiūri fotosesijos nuotraukas.

Pasiruošus filmavimui, paaiškėja, kad scenarijuje atsirado šiokių tokių nesutapimų. Serialo prodiuseris Rimvydas skambina scenarijaus autoriams ir filmavimas atidedamas dar keletui minučių.

Tuo tarpu kalbiname klasės auklėtoją vaidinančią aktorę Gabiją Ryškuvienę.
Ar nesunku dirbti su kino naujokais? Juk paaugliai anksčiau neturėjo patirties filmavimo aikštelėje.

Nesunku, kaip tik smagu. Žinoma, jei jiems reikėtų atlikti sudėtingesnius charakterius turinčius vaidmenis, reikėtų papildomo mokymosi. Bet stebiuosi, koks jaunimas dabar imlus ir viską greitai išmokstantis. Be to, pastebėjau, kad jie brandesni nei aš buvau jų amžiaus.

Kokie santykiai mezgasi tarp klasės draugus vaidinančių paauglių?

Jie labai susidraugavo. Man yra sakęsi, kad labai laukia tokių filmavimų kaip šiandien, kai visi susirenka ir gali prieš filmavimą pabendrauti.

Aplinkui girdisi jaunuolių keliamas šurmulys ir triukšmas. Ar nepavargstate?

Kai filmuojame bendras scenas, visada girdimas ūžesys. Kartais atrodo kaip bardakas. Bet ištverti galima ir smagu būti jaunimo apsuptyje.

Kaip manote, ar serialas apie jaunimą reikalingas televizijos žiūrovams?

Kaip būsimos paauglės mama, manau, kad ši idėja labai girtina. Ši amžiaus grupė labai apleista. Geriau jau jaunimas žiūrės tokį serialą nei argentinietiškas muilo operas.

Ar negresia seriale „Neskubėk gyventi“ vaidinančiam jaunimui nosies užrietimas?

Reikia būti labai atsargiems. Jie dar nežino, kas jų laukia. Kol kas jie tik vaidina, bet dar nepradėtas rodyti serialas. Kai jis pasirodys televizijos eteryje, juos atpažins gatvėje, mokykloje. Manau, kad jie užplūsiančiam dėmesiui dar nėra pasiruošę.

Pokalbis su aktore nutrūksta. G. Ryškuvienė nuskuba pas vizažistę paskutinį kartą pasigražinti, sportinius batus pakeičia aukštakulniais ir stoja prieš filmavimo kamerų objektyvus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:23 am

Serialo „Neskubėk gyventi“ aktoriai siūlys neskubėti kelyje (7)
2008-09-19 10:48

Alfa.lt

Vis dažniau televiziniai projektai užsiima ne tik reitingų medžiojimu, bet ir socialinėmis akcijomis. Tokiu būdu į Lietuvos nacionalinę televiziją (LTV) spalio 13 dieną žada atkeliauti naujas lietuviškas serialas „Neskubėk gyventi“.

Penktadienį iš ryto nuo LRT būstinės pajudėjo baltas autobusiukas su skiriamaisiais serialo ženklais – „Neskubėk gyventi“. Naujo projekto aktoriai moksleiviai Marija, Tautvydas ir Augustė su šypsenomis sėdo į transporto priemonę ir pasiryžę savo akcija mažinti avaringumą keliuose išvyko į Lietuvos miestelius.
Reklama
Pirmąją akcijos dieną lietuviško serialo kūrėjai žadėjo aplankyti tris miestus – Telšius, Mažeikius ir Kuršėnus. Kelias ilgas, bet tikslas kilnus. Miestuose bus dalinami specialūs atšvaitai, skrajutės. Taip pat sutikti miestelėnai galės susipažinti su kitą mėnesį eteryje pasirodysiančio serialo aktoriais.
„Neskubėk gyventi“ – naujas lietuviškas serialas, daugiausia dėmesio skirsiantis jaunimui. Pagrindiniai projekto herojai – 15-os moksleivių klasė, kurios auklėtoja taps aktorė Gabija Ryškuvienė. Paaugliai serialui buvo atrinkti iš daugiau nei 4 000 moksleivių anketų. Serialo kūrėjai žada atskleisti ir įsigilinti į šiandieninio jaunimo problemas ir džiaugsmus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:24 am

Paaiškėjo serialo Neskubėk gyventi aktorių komanda (1)
Spalį Lietuvos televizija pradės rodyti pirmąjį lietuvišką jaunimui skirtą serialą „Neskubėk gyventi“. Prasidėję intensyvūs filmavimai pagaliau atskleidė ilgai slėptą serialo aktorių komandą.
Dviem „Sidabrinėmis gervėmis“ apdovanota „Neskubėk gyventi“ kūrybinė grupė, pažįstama iš serialų „Nekviesta meilė“ ir „Moterys meluoja geriau“ greta mažiau patyrusių jaunų aktorių subūrė visą pulką teatro ir kino garsenybių.

Viena iš jų – „Kolekcionierės” ir „Nereikalingi žmonės” žvaigždė Gabija Ryškuvienė. „Mano vaidmuo seriale – klasės auklėtoja. Tarpininkė tarp vyresnės kartos – tėvų, senelių ir jaunosios – vaikų. Iš tiesų man bus labai įdomu vėl atsidurti mokykloje,” – pristatydama serialą Lietuvos televizijos sezono atidaryme kalbėjo aktorė.

Bene garbingiausias serialo veidas – vienas iškiliausių Lietuvos teatro ir kino aktorių Liubomiras Laucevičius, kurio karjeroje –įspūdingi vaidmenys tokiuose spektakliuose kaip Williamo Shakespeare’o „Venecijos pirklys” (rež. Jonas Vaitkus), Fiodoro Dostojevskio „Nusikaltimas ir bausmė” (rež. Gintaras Varnas), Juozo Grušo „Meilė, džiazas ir velnias” (rež. Jonas Vaitkus). Aktorius yra suvaidinęs Džordachą Arūno Žebriūno filme „Turtuolis, vargšas…” (1982), Vlasovą garsaus rusų režisieriaus Glebo Panfilovo filme „Motina” (1989), apdovanotame daugybe tarptautinių premijų, tarp kurių ir Kanų kino festivalio „Auksinės palmės“ šakele. Lietuva L. Laucevičių puikiai pažįsta iš kino filmų „Vienui vieni” (2004), „Dievų miškas” (2005) ir daugelio kitų.

„Neskubėk gyventi” – tai gražus edukacinis projektas, todėl man ypatingai smagu, kad gavau progą jame sudalyvauti,“ – sako būsimas serialo „Neskubėk gyventi” mokyklos direktorius L. Laucevičius.

Seriale išvysime ir po motinystės metų į vaidybą grįžusią aktorę Liną Budzeikaitę. Ji atliko kino vaidmenis festivalio „AXX 2005“ filme „Ponas Pimpis” (rež. Simonas Tarvydas) ir didžiausios Vokietijos kino kompanijos „Bavaria Film” kurtame dviejų dalių nuotykių epe „Pirato širdis” („Störtebeker”, rež. Miquel Alexandre, 2006) – apie legendinį viduramžių piratą Klausą Štiortebekerį, dar vadintą jūrų Robinu Hudu.

Seriale „Neskubėk gyventi” Lina Budzeikaitė taps direktoriaus pavaduotoja Severija.

Atlikti muzikos mokytojo Juliaus vaidmenį kūrybinė grupė pakvietė puikų aktorių ir atlikėją Giedrių Arbačiauską. Jo pasirodymai roko operose „Tadas Blinda”, „Pasakų medis”, „Velnio nuotaka” ir „Gedimino sapnas”, daugybė įvairių muzikinių projektų bei vaidmuo LTV seriale „Atžalos” žada naujojo projekto „Neskubėk gyventi” žiūrovams ne tik profesionalų aktorių, bet ir profesionalų muzikos mokytoją.

Algirdas Gradauskas – talentingas kino ir teatro aktorius, dirbęs su tokiais režisieriais kaip Gintaras Varnas, Oskaras Koršunovas, Adolfas Večerskis, Evaldas Jaras. Televizijos žiūrovams jis puikiai žinomas iš serialų „Kartu”, „Gedimino 11” bei „Prokurorai”. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius Algirdas Gradauskas naujame seriale atliks mokyklos gydytojo vaidmenį.

Klaipėdos dramos teatro aktorius Vytautas Anužis, vaidinęs rusų/lietuvių kino filme „Aistros kvapas” (rež. Jevgenij Malkov) ir Igno Miškinio „Diringe” bei šiuo metu besifilmuojantis lietuviškame seriale „Garbės kuopa”, „Neskubėk gyventi” mokykloje taps solidžiu istorijos mokytoju Romu. O geografijos žinias „Neskubėk gyventi” klasei teiks profesionali smuikininkė Gerda Garšvaitė.

„Neskubėk gyventi“ kūrybinė grupė netrukus žada atskleisti ir tai, kas taps serialo jaunosios kartos „veidais“.

Amžinas kartų konfliktas, gyvenimiškos situacijos, meilė, draugystė, tiesos ieškojimas ir viltis – seriale „Neskubėk gyventi“ jau greitai per Lietuvos televiziją.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rasele

Rasele

Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Antr. 10 14, 2008 10:26 am

„Neskubėk gyventi“ - padės tėvams suprasti vaikus
Publikuota: 2008 spalio 7d. 12:02 Autorius: Milda Tarcijonaitė / 15min.lt
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Jaunieji aktoriai
Lietuvos televizija (LTV) pradeda rodyti edukacinį serialą jaunimui „Neskubėk gyventi“. Pasak kūrybinės grupės, serialo tikslas – parodyti, kuo dabar gyvena moksleiviai ir kokias problemas jiems tenka spręsti.

„Praraja tarp vaikų ir tėvų visais laikais buvo didelė. Tačiau šiais laikais praraja yra tokia didelė, kokios anksčiau nebuvo“, – sakė aktorius Vytautas Anužis, vaidinantis istorijos mokytoją, ir pripažino, kad toks serialas itin reikalingas.

„Serialą bus įdomu žiūrėti ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Smagu prisiminti mokyklos laikus, tas pačias klases ir suolus. Prisiminti mokyklinius nuotykius, pokštus, pirmąsias meiles ir nusivylimus. Todėl manau, kad serialas skirtas visoms amžiaus grupėms“, – pasakojo aktorė Gabija Ryškuvienė.

Edukacinis serialas pasakos apie amžinus kartų, jausmų ir nuotaikų konfliktus. Įtemptos situacijos, kultūra, mokslas, meilė, draugystė – į visa tai seriale bus žvelgiama jaunų žmonių akimis.

„Tėveliai, kurie galbūt neturi laiko vaikams, galbūt nelabai domisi vaikų problemomis, dabar jie turės galimybę geriau suprasti savo vaikus ir lengviau su jais susišnekėti“, – kalbėjo G.Ryškuvienė, seriale vaidinanti klasės auklėtoją.

„Neskubėk gyventi“ – socialinis projektas, siekiantis suburti ne tik jaunimą, bet ir vyresnius žmones. Serialo prodiuserio Rolando Skaisgirio nuomone, šis projektas kuriamas auditorijai, kuriai televizijoje skiriama mažiausiai dėmesio – vaikams ir jaunimui.

Planuojama, kad prie serialo kūrimo galės prisidėti televizijos žiūrovai. Parodžius pirmąsias serijas, žiūrovai galės siųsti savo kurtus scenarijus, o geriausi ir įdomiausi bus panaudoti plėtojant serialo siužetines linijas.

Serialą „Neskubėk gyventi“ nuo spalio 13 dienos keturis kartus per savaitę rodys LTV.

Publikuota: 2008 spalio 7d. 12:02
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   

Atgal į viršų Go down
 
Straipsniai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Neskubėk Gyventi serialas jaunimui :: Forumas :: diskusijos-
Pereiti į: