Neskubėk Gyventi serialas jaunimui
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Serijalas jaunimui
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Neskubek gyventi aktoriai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Rasele

Rasele


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 9:04 am

Ieva:
Gretos Čebatavičiūtės pasakojimą apie save



Tai va. Aš Greta Čebatavičiūtė, man 14 metų, gyvenu Kaune.

Esu jauniausia “Neskubėk gyventi” dalyvė.

Jei rimtai, tai nežinau ką čia daugiau pasakyti. Tikrai. Aš visiškai neįdomus žmogus. Jokių būrelių nelankau ir užklasine veikla neužsiminėju. Tiesa, kažkada, labai seniai, grojau violančele. Patiko, bet kažkas nutiko ir iškeičiau ją į kartingus. Buvo smagu. Tačiau vėl pavažinėjau, palenktyniavau, pabuvau ir išėjau. Tada pusę metų visiškai nieko neveikiau - tiesiog gyvenau. Valgiau, miegojau, skaičiau, kartais mokiausi.

Kažkada vasara nuėjau į atranką, nieko daug nesitikėjau, per daug net nesistengiau. Neįsivaizdavau net kas tai per serialas. Po poros dienų sulaukiau skambučio, kad patekau. Nu va. Dabar jau pagaliau turiu ką veikti. Miegu, skaitau ir vaidinu.
Namie turiu tris seseris, nors seriale esu išlepusi vienturtė. Žinot koks gyvenimas su dar trimis seserimis? Neklauskit… Smile
Atgal į viršų Go down
Rasele

Rasele


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 9:09 am

Tomas:
Igno Survilos pasakojimą apie save



Mano vardas Ignas, pavardė Survila. Man 17 metų. Esu vilnietis. Mokausi Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje, dailės skyriuje - dizainą.

Mėgstu BLYNUS Very Happy Taip pat šiaip piešti, vaidinti ir panašiai… Smile Labai NEMĖGSTU LIETUVIŠKO KLIMATO!!!!!

Hmm... klausau šiaip aš visko..nesvarbu kokia tai būtų muzika, jeigu man patinka kūrinys, galiu nesiliauti jo klausęs. Iki kito.

Hmmm.. vaidinu dar Terrabellos teatro trupėje. Turim pastatę 2 spektaklius : „Hamletas“ ir „Vasarvidžio nakties sapnas“, tikiuosi žinote Šekspyrą. Dar vaidinau įvairiuose užsienio filmuose, tokiuose kaip „Have no fear“ ir „Dungeons and dragons“ ir t.t. Nepamenu tiksliai. Smile
Vaidindamas būnu savimi. Jei pradėčiau stengtis, tikriausiai gerokai perlenkčiau lazdą.
Tai lyg ir viskas apie mane.
Atgal į viršų Go down
Rasele

Rasele


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 9:16 am

Laurynos Židonytės pasakojimą apie save



Lauryna Židonytė, 17 metų, Vilnius
1 mokausi: skaityti, rašyti, bendrauti su įdomiais žmonėmis ir švęsti Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje
2 mokausi: piešti, tapyti, raižyti, šypsotis, mąstyti kitaip Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje
3 mokausi: šypsotis, stebėti aplinkinius ir aplinką, tvarkingai naudotis viešuoju transportu, skaniai gaminti maistą, daug ir gerai viską apmąstyti, kuo daugiau sužinoti ir patirti, linksmintis, dar kart šypsotis, atsirinkti gerą muziką iš viso kito, suprasti ir išgirsti savo draugus ir dar, ir dar dar darrrr

GYVENIME:)
Mėgiami dalykai:
Skanus maistas (labai atitinka mano rolę), skani Latte gražiame Vilniuje, mylimi draugai, nerealūs projektai, festivaliai, akcijos-atrakcijos, šokiai per naktį, kur pakyli (nukrenti?) į žvaigždes su tokiais pat fantastiškais žmonėmis.

Muzika.... Neturiu kriterijų. Muzika... hm... ta, kuri tinka ir atitinka šiandieną. Tai reiškia, kad šiandien klausysiu rusiško roko.
Nemėgiami dalykai: nemėgstu, iš tiesų nemėgstu, turbūt tik vieno dalyko: Žmonių nesusikalbėjimo, nesikalbėjimo vienas su kitu ir nenoro atsikratyti savo vidinių kompleksų. Manau, dėl to kyla visos problemos.

Vaidyba: tai tik pereinamasis laikotarpis, kai dar tik ieškom ko norim. Aišku aš nesakau, kad tai man dabar nepatinka. Patinka ir dar kaip.

Literatūra: atstovai Mario Puzo ir Tuvė Janson. Gal kiek prieštaringa, bet turbūt vėl kalta ta nuotaikų kaita. Mario Puzo su "Krikštatėviu" ir "Šeima" paliko neišdildomą įspūdį savo rašymo maniera ir stiliumi. Knygos nepaleidžia iki paskutinio puslapio. Apgalvota kiekviena smulkmena ir tai žavi. O Tuvė Janson lydi mane nuo vaikystės. Knygos apie muminukus skaitytos šimtus kartų. Ne tik skaitytos, bet ir girdėtos iš mamos lūpų. Kiekvienas naujas kartas, kai atsiverčiu tuos puslapius suteikia kažką naujo, ką nors iš naujo suprantu. Ir muminukai patinka savo filosofiniu paprastumu. Mažoji Miu apie salą žemėlapyje "-Visą laiką maniau, kad tai tik musės kakutis." Smile
Filmai & dailė: čia paprasta. 2 viename. Šimtą kartų žiūrėta "Frida". Ir mylimiausia dailininkė Frida Kahlo. Tiesiog.
Pabaiga

taip mėgstamais dalykais džiaugiuosi ilgai. Po šimtą kartų skaitau ir šimtąkart atsukinėju tą patį filmą. Sušį valgau irgi mėnesį, kol jau nebegaliu žiūrėt. Viskas
Atgal į viršų Go down
Rasele

Rasele


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2008-10-14
Miestas : Kaunas

Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitimeKv. 10 16, 2008 9:21 am

Kamilės Sarapinaitės pasakojimą apie save



Esu Kamilė Sarapinaitė iš Kauno, man 17 metų. Mokausi Kauno Jono Basanavičiaus vidurinėje mokykloje, 11 klasėje.

Laisvalaikiu mėgstu šokti, tad lankau šokius.

Mokykloje geriausiai sekasi humanitariniai mokslai, o ne realieji. Labiausiai mėgstu savaitgalius, kai galiu būti su draugais Smile o taip pat, nors daugeliui gali pasirodyti kvaila - mėgaujuos kelionėmis į kaimą, kur laukia neįtikėtini nuotykiai (ten nepabuvoję negali nieko sakyti!). Į kaimą dažniausiai važiuoju su savo drauge Ieva iš „Neskubėk Gyventi“ Smile

Seriale vaidinu Eveliną, geriausią Ievos draugę, kuri nuo jos stengiasi nesitraukti nei per žingsnį, viską daryti taip kaip Ieva daro, netgi rengtis.

Žinoma, vaidinti patinka, tai lyg naujos splavos mano gyvenime. Anksčiau pradinėje mokykloje lankiau dramos būrelį,o dabar mokykloje deklamuoju eilėraščius. Teko netgi pabuvoti konferencijoje su istorijos mokytoja, kurioje pasirodžiau gan gerai ir gavau diplomą. Labai patinka kūrybinė grupė, bei žmonės su kuriais vaidinu.Visi tokie šilti ir draugiški, visada gera atvykti vėl filmuotis Smile tai tiek galbūt apie mane Smile
Atgal į viršų Go down
Jovkė

Jovkė


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2008-11-18
Age : 28
Miestas : pnv

Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitimeAntr. 11 18, 2008 11:24 am

Aš – Kristina Radžiukynaitė. Man – 16, mokausi šv. Kristoforo vid. mokykloje. 10 klasėje. Gyvenu Vilniuje.

Kokia aš esu? O taip, natūralioji Kristina... Na, kiti sako, kad charizmatiška. Dar, kad energinga, aktyvi. Gal teisingai sako?... Nežinau. Aš – optimistė! Gyvenimas gražus!: D

Turbūt galiu save vadinti „meno žmogumi“ , nes, kai manęs paklausia: „Ėė, Kriste, tu humanitarė ar tiksliukė?“ Atsakau: „Aš – menininkė.“

Aš siekiu savo tikslo. Esu užsispyrusi. Kaip kartais sako „nagla“. Žinoma, kai reikia. Mano silpnybė? Šokolaaaaadas… Kažkada kolekcionavau viską su delfinais. Užkniso. Tokia jau aš – nenusėdinti vietoj.

„Music – is my life…“ Dainuoju, kuriu, klausau, groju gitara, dar kartą dainuoju. Mano dievukai: The Beatles, OASIS, The Kooks, Arctic Monkeys. Mano idealai: Whitney Houston, Mariah Carey, Beyonce, Leona Lewis. Kartais visai smagu „pavaryt“ pagal Michaelą Jacksoną… Billie Jean is not… ne esmė.

Emm… Laisvalaikis… Dieve, aš galėčiau apie jį knygą parašyti. Žodžiu, geriau neklauskit.
Tiesiog: draugai, muzika, teatras, šokis. Šiaip skaityt skaitau, kai tik galiu. Dieve, kaip aš myliu Johną Irvingą. Kadangi aš realizmo gerbėja, man patinka knygos, kur viskas tiesiai šviesiai, be pagražinimų. Todėl didelis dėkui Žemaitei.

Kartais smagu su draugėm prisipirkt visokių „nesveikų nesąmonių“ , nuo kurių po to skauda pilvą, ir išsinuomot kokį gerulį „siaubiaką“ arba banalią romantinę komediją. Geriausias lietuviškas mano matytas filmas – „Riešutų duona“ , šiaip man patinka tokie nesveiki filmai kaip „Drugio efektas“ ar „Mano gyvenimo žuvis“ , kur iš viso neaišku kas vyksta, o pabaigoj viską supranti ir būna taip: geras… tai čia šitaip…

Ar turiu patirties vaidyboje? Na, nežinau, ar tai galima vadinti patirtimi... Lankiau vienerius metus dramos būrelį, bet mečiau, nes kaip ir panorau lavinti savo dainavimo įgūdžius. Aš aktorė – ant scenos. Manau, ten gaunu tikrai neblogų vaidybos pamokų.

O taip, Kristina daug kalba. Kartais per daug… Tai gal jau užtenka? Manau pakankamai mane pažinot.:}
Atgal į viršų Go down
Angel

Angel


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2008-11-18
Miestas : pnv

Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitimeAntr. 11 18, 2008 2:33 pm

Viktorija:
Ievos Šlepikaitės pasakojimą apie save

Amžius: 14m. Miestas: Kaunas
Aš - Ieva. Man keturiolika, esu viena iš jauniausių “Neskubėk gyventi” dalyvių. Gyvenu Kaune ir kiekvieną mielą dieną važiuoju į “Ąžuolo” katalikišką vidurinę mokyklą. Na nesu aš labai katalikiška, bet mokykla man patinka. Ir mokausi normaliai, ne pirmūnė, bet kam šiais laikais lengva.

Nemėgstu mokytis matematikos ir fizikos. Taip tipiška mergaitei.

Susitikimai su draugais - vienas mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo būdų. Lankau šokius ir… žiūriu siaubo filmus. Muzika? Klausau klubinės muzikos, aišku kartais nevengiu ir pop...

Laisvalaikiu mėgstu kurti eiles. Iš tiesų apie mane daugiausiai galėtų papasakoti mano geriausia draugė Kamilė, “Neskubėk gyventi” vaidinanti Eveliną. Mes kaip sesės, išvien kartu. Tik aš ramesnė, ją prižiūriu.

Džiaugiuosi vaidindama šiame seriale, tai man suteikia galimybę išbandyti save. Nežinau kaip man sekasi. Stengiuosi mokytis iš vyresniųjų aktorių, iš labiau patyrusių kolegų. Žiūrėsim...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Neskubek gyventi aktoriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neskubek gyventi aktoriai   Neskubek gyventi aktoriai I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Neskubek gyventi aktoriai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Neskubėk Gyventi serialas jaunimui :: Forumas :: diskusijos-
Pereiti į: